Szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie osób od 55 roku życia

Szanowni Pacjenci

Wzorem lat ubiegłych w dniu 5 października rozpoczęliśmy w naszej przychodni realizację programu „Szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie osób od 55 roku życia w Gminie Miejskiej Pruszcz Gdański w latach 2018-2020” finansowanego z budżetu Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański.

Jednakże ze względu na ogromne trudności na rynku w dostępie do szczepionek przeciwko grypie ich liczba jest w tym roku znacząco mniejsza niż w latach poprzednich.

Duże zainteresowanie mieszkańców Pruszcza Gdańskiego szczepieniami  sprawiło, że rejestracja w dniu 5 października na najbliższe 3 tygodnie zakończyła się już tego samego dnia o godz. 14. Zarejestrowanych zostało ponad 300 osób.

Uprzejmie informujemy, iż rejestracja na drugą i ostatnią już turę szczepień rozpocznie się w dniu 20 października o godz. 07:45.

Niestety zarejestrowana zostanie o połowę mniejsza liczba mieszkańców niż w pierwszej turze.

Rejestracji będzie można dokonać osobiście, telefonicznie pod nr tel. 58 682-22-81 lub 58 682 26 45 lub przez osoby trzecie.

W ramach programu przewidziano wykonanie badania lekarskiego kwalifikującego do szczepienia oraz podanie szczepionki VAXIGRIP Tetra.

Pragniemy Państwa zapewnić, iż dołożyliśmy wszelkich starań, aby móc zaszczepić przeciwko grypie jak największą liczbę mieszkańców Pruszcza Gdańskiego.

Niestety ograniczona w tym roku dostępność szczepionki na rynku nam to uniemożliwia.

Wyrażamy nadzieję na Państwa zrozumienie.

Szczepienia profilaktyczne przeciwko grypie osób od 55 roku życia
Przewiń na górę